WSPL SPZOZ
ul. Obwodowa 3
11-500 Giżycko


wspl

E-Rejestracja


Udostępniamy pacjentom możliwość rejestracji przez Internet. Na stronie rejestracja internetowa znajdują się terminarze przyjęć do lekarzy rodzinnych (POZ).

1. Wybierz lekarza i termin wizyty
2. Wybierz "Zarejestruj się bez konta OSOZ"
3. Wypełnij formularz rejestracyjny
4. Podaj prawidłowy numer telefonu i adres E-mail

W przypadku gdy rejestrujesz się poraz pierwszy, na swoją skrzynkę otrzymasz wiadomość z linkiem do weryfikacji adresu e-mail. Potwierdź swój adres klikając w link.

Planując czas wizyty pamiętaj, że personel Przychodni musi potwierdzić Twoja rejestrację.
   
Informację o potwierdzeniu lub odrzuceniu rejestracji wysyłamy na podany w formularzu adres E-mail.
 
Czas oczekiwania na potwierdzenie
Jeżeli rejestrujesz się w godzinach pracy Przychodni tj. w dni robocze od 08:00 - 17:00 potwierdzenie otrzymasz w ciągu 15 minut.
 
W przypadku rejestracji po godz. 17:00 lub w dzień wolny od pracy, informację zwrotną otrzymasz w następny dzień roboczy.
  
 

Uwaga


Dopuszczamy możliwość rejestracji pacjentom nie posiadającym deklaracji wyboru lekarza rodzinnego w Przychodni WSPL. W takim przypadku pacjenci zobowiązani są do wypełnienia deklaracji POZ. W tym celu przed umówioną wizytą należy zgłosić się do Rejestracji (parter pok. 15) w celu przedstawienia dokumentu tożsamości i wypełnienia Deklaracji POZ.

W przypadku gdy dla pacjenta NFZ nie potwierdza prawa do świadczeń, osoba taka musi przed wizytą złożyć oświadczenie o posiadanym ubezpieczeniu zdrowotnym.
W szczególnych sytuacjach personel rejestracji zadzwoni do państwa w celu wyjaśnień.

(C) 2018 WSPL SPZOZ