It-Medica Business

It-Medica a sprawa polskich firm

» Inne

inne


Duże i małe tatuaże, poprawki, usuwanie, zmiana wizerunku. Wszystko to dostępne jest w Body Extreme Tatoo & Modifications Studio. Wrocławski salon zaprasza osoby pełnoletnie. Gwarancja wysokiej jakości usług, sterylne warunki, nowoczesny sprzęt. Piercing miejsc intymnych, uszu, pępka, nosa, języka itd.

Custom Service Aleksander Styś

Custom Service Aleksander Styś
UL. PAWŁA WŁODKOWICA 16 lok.2
50-072 Wrocław
Dolnośląskie
Tel. 501335383


Krav Maga nie jest sztuką walki, ani też sportem, a jedynie systemem samoobrony w sytuacjach zagrożenia. To nie tylko obrona fizyczna przed napastnikiem w walce wręcz, ale także nauka odpowiedniego zachowania w nagłej sytuacji problemowej gdy życie lub zdrowie własne lub innych osób jest zagrożone. Sekcję KRAV MAGA Peter\'s Center prowadzi doświadczony instruktor Piotr Święcicki.
ul. Grabiszyńska 255
53-234 WROCŁAW
Województwo
Tel. 601565997


Kreatywnyswiat.pl, jak sama nazwa wskazuje, jest sklepem internetowym dla osób kreatywnych, widzących świat w wielu barwach. Akcesoria do ozdabiania pudełek, do wykonywania modnych kartek okolicznościowych, wszystko co potrzebne do sztuki decoupage można zamówić w jednym miejscu. W ofercie szablony, materiały, akcesoria. Wielki wybór, przystępne ceny.

Firma Handlowo-Wdrożeniowa Wigor Juliusz Swiderski

Firma Handlowo-Wdrożeniowa Wigor Juliusz Swiderski
ul.Starowiejska 11/5
82-300 Elbląg
Województwo
Tel. 791495655

© it-medica.pl - 2018